Savo kūrybą pavadinčiau autobiografine, kadangi paveikslais pasakoju apie išgyventus jausmus, prisiminimus-būsenas, aplinkos ir pojūčių kaitą. Kūrybinių ieškojimų atspirties taškas - miesto, kaimo ir gamtos peizažai, šeima, namai, emigracija, “tėviškės” samprata.
Mane domina laiko tėkmės suvokimas ir žmogaus gyvenimo trapumas. Tyrinėju “namų” sąvoką, kuri apima tiek geografinę vietą, materialų statinį, tiek vidinę būseną: kaip namai ir aplinka formuoja mūsų tapatybę. Man įdomu kokį poveikį žmogui daro aplinka, gyvenamos vietos kaita, gyvenimas gimtinėje ir svetur. Dėmesio centre yra asmenybės santykis su ją supančiu pasauliu: urbanistinės aplinkos ir gamtos įtaka individui.
2020 m. sugrįžau gyventi atgal į Lietuvą. Prieš tai kelis metus gyvenau Berlyne. Gimtinės ilgesys ir grožis, lietuviškas kaimas ir gamta mane įkvėpė šių tapybos darbų atsiradimui.
Tapydama dokumentuoju. Tačiau paveiksluose man svarbi ne tik atkuriama fizinė aplinka, bet ir vidinė būsena. Analizuoju konkrečias vietas, jų unikalumą, išskirtinumą. Juk kiekvienas turime mėgstamas vietas, kurios tampa svarbiausiomis ne dėl architektūrinės vertės, o dėl asmeniškumo. Į jas norisi grįžti, dėl tam tikrų įvykių ar prisiminimų.
VERPSTĖS
Tapybos darbų cikle “Verpstės” vaizduoju Lietuvos gamtos peizažus iš paukščio skrydžio. Į juos žvelgiu per stilizuotus verpsčių ornamento motyvus. Verpstė yra tapusi lietuviškosios taikomosios dailės pavyzdžiu, o mažesnė prieverpstė - ir lietuvybės simboliu.
Verpimo proceso metu išaudžiamas siūlas. Mane domina metaforiška siūlo, gijos reikšmė. Siūlas baltų mitologijoje yra viena iš likimo vaizdavimo formų. Žmogaus gyvenimas verpiamas kaip siūlas, bet kai ateina jo mirties valanda, siūlas nutrūksta. Kraštovaizdžiuose atsispindi keturi metų laikai,kuriekasmetatsikartoja. Gyvenimas taip ir “sukasi”: žiemą keičia pavasaris, pavasarį vasara, vasarą ruduo, rudenį - žiema ir t.t.
Tapydama Tėvynės gamtos kaitą proverpstės ažūrą bandau sukurti efemerišką pojūtį, judėjimą. Taip vaizduoju gyvenimo kaitą, dinamiką, prabėgančio laiko motyvus.