Kiekvienas menininko tvarinys virsta autonomišku personažu, įgaunančiu abstrahuotų pavidalų - nuo mistifikuotų iki realistiškų būtybių. Ikonografiniai motyvai ir nūdienos aktualijų epicentre atsidūrę organizmai, reflektuojami parodoje, vienoje erdvėje apjungia praeities ir dabarties plotmes. Taip menininkas siūlo svarstyti apie skirtingo laiko sanklodas, ko įspūdį sustiprina kūriniams pasirinktos raiškos priemonės. Viename darbe telkiant medį, metalą, kaulus ar akmenį, kiekviena detalė simbolizuoja skirtingai jos patiriamą laiko ir aplinkos poveikį, o darbuose juntamas nykimo naratyvas. Taip subtiliai užčiuopiamas autentiškas žmogaus laiko patyrimas ir suvokimas, kurių procesualume individas neretas pasijunta vienišu.
Bielskio darbams būdingas organiškas medžiagiškumas, kurį dabartinės vartotojiškos visuomenės kontekste neretai užgožia sintetinės materijos ir pramoniniai readymade‘ai, įsiskverbiantys ir į šiuolaikinio meno skulptūras ar objektų instaliacijas. Naudodamas tradicines medžiagas autorius kuria improvizuotus fantastinius personažus, kurie įtraukia žiūrovo žvilgsnį, skatindami jį interpretuoti ir įsivaizduoti regimų tvarinių istorijas.
Šiuo metu autorius gyvena bei kuria Kaune. Nuo 1989 metų dalyvauja grupinėse parodose ir pildo asmeninių skulptūrų kolekciją. Menininko kurtas Sausio 13-osios medalis yra įtrauktas į šventinį ordinų, medalių ir ženklelių katalogą, Simono Daukanto medalis eksponuojamas Žemaičių muziejuje „Alka“, o medalį Pauliui Galaunei atminti yra įsigijęs Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus.
Paroda veikia iki rugpjūčio 27 d.